“Dieva roka” pārceļas pie Latvijas kaimiņiem! Leģendārais Maradona kļūs par Baltkrievijas futbola kluba priekšsēdētāju

2 komentāri
“Dieva roka” pārceļas pie Latvijas kaimiņiem! Leģendārais Maradona kļūs par Baltkrievijas futbola kluba priekšsēdētāju
Instagram/FC Dynamo Brest

Leģendārais argentīniešu futbolists un treneris Djego Maradona kļūs par Baltkrievijas kluba Brestas “Dinamo” priekšsēdētāju.

Maradona jau parakstījis ar klubu trīs gadu sadarbības līgumu, tomēr darbu viņš sāks vien pēc Pasaules kausa izcīņas – tātad, visticamāk, jūlija otrajā pusē.

Šobrīd 57 gadus vecais speciālists vairākas nedēļas bija bez darba, jo pagājušajā mēnesī viņš atkāpās no Apvienoto Arābu Emirātu komandas “Al-Fujairah” galvenā trenera posteņa.

“Jā! Djego ir ar mums!” Tā paziņoja Baltkrievijas vienības oficiālais “Twitter” konts, kas turpinājumā publicēja vēl vairākus ar šo nozīmīgo notikumu saistītus ierakstus. Pagaidām gan nav zināms, cik vērts līgums starp abām pusēm ir noslēgts.

Vietējā čempionātā “Dinamo” ieņem vien astoto vietu, klubs sestdien Baltkrievijas kausa izcīņas finālā spēkosies ar spēcīgo Borisovas “Bate” komandu.

Bijušais “Napoli” un “Barcelona” uzbrucējs no 2008. līdz 2010. gadam vadīja Argentīnas izlasi. Par viņa pēdējo spēli šajā amatā kļuva 2010. gada Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla duelis pret Vāciju – 0:4.

Tāpat Maradona visai neveiksmīgi vadījis vairākus Argentīnas un AAE klubus.

Maradona par “Dieva roku” tiek dēvēts kopš 1986. gada Pasaules kausa izcīņas, kad viņš ar roku ceturtdaļfinālā guva vārtus pret Angliju. Turpinājumā Argentīna uzvarēja visā turnīrā.