”Wolves” ar uzvaru pār ”Crystal Palace” atgriežas Eirokausu zonā

imago images/Colorsport/ SCANPIX

Vulverhemptonas “Wanderers” pirmdien svinēja uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas priekšpēdējās kārtas spēlē, atgriežoties sestajā vietā jeb Eirokausu zonā.

“Wanderers” mājās ar 2:0 pārspēja Londonas “Crystal Palace”.

Pirmajā puslaikā spēle bija līdzīgi, bet vārtus guva mājinieki. Četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām “Wanderers” izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, ar galvu precīzi sitot Danielam Podensem.

Spēles otrajā daļā mājinieki dominēja, un 68.minūtē Honijs Kastro pēc piespēles saņemšanas soda laukumā apgriezās ap savu asi un raidīja bumbu mērķī – 2:0.

Tikmēr cerības uz spēlēšanu UEFA Eiropas līgā zaudēja Šefīldas “United”, kas mājās ar 0:1 atzina Liverpūles “Everton” pārākumu. Viesiem vārtus guva Rišarlisons, kurš izcēlās otrā puslaika sākumā.

Priekšlaicīgi par čempionāta uzvarētāju jau ir kronēta “Liverpool”, kas 36 spēlēs iekrājusi 93 punktus. Ar 75 punktiem sudrabu jau ir izcīnījusi Mančestras “City”, bet trešajā pozīcijā ar 63 punktiem ir Londonas “Chelsea”.

Tālāk ar 62 punktiem ir Lesteras “City” un Mančestras “United”, bet sesto vietu ieņem un pēdējās ceļazīmes vietā uz Eiropas kausiem ar 59 punktiem atrodas “Wanderers”. Tiesa, “Chelsea” uzvarot FA kausa izcīņā, Eiropas līgā spēlēs arī septītās pozīcijas ieguvēja.