“Wolverhampton Wanderers” piecu vārtu trillerī uzvar Premjerlīgas čempionus “Manchester City”

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas čempioni “Manchester City” piektdien piecu vārtu trillerī izbraukumā ar 2:3 zaudēja “Wolverhampton Wanderers”.

Čempioni jau 12.minūtē palika mazākumā. “City” vārtsargs Edersons ārpus soda laukuma ar aizķēra “Wolverhampton” uzbrucēju Djogu Žotu un saņēma sarkano kartīti. Viņa vietu “City” vārtos ieņēma Klaudio Bravo, nomainot uzbrucēju Serhio Agvero.

25.minūtē pēc Rijada Mahreza nogāšanas uz Vilku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Pirmo Rahīma Stērlinga sitienu mājnieku vārtsargs Ruī Patrisiu atvairīja, taču tiesnesis lika sitienu atkārtot. Arī otro sitienu Patrisiu atvairīja, taču atsisto bumbu Stērlings iesita jau tukšajos vārtos.

Otrā puslaika sākumā Stērlings ātrajā uzbrukumā pārcēla bumbu pāri Patrisiu un panāca 2:0 “City” labā.

55.minūtē Adama Traore samazināja rezultāta starpību, un mača izskaņā to Rauls Himeness un Mets Dohertijs mājnieku labā guva vēl divus vārtus, ļaujot “Wolverhampton” izcīnīt uzvaru 3:2.