“Watford” Premjerlīgas mačā negaidīti apspēlē titulēto “Arsenal”

Viens no Anglijas titulētākajiem klubiem Londonas “Arsenal” sestdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma spēlē ar 1:2 zaudēja “Warford” futbolistiem.

Mača 39.minūtē “Arsenal” vienību vadībā izvirzīja vācu aizsargs Pērs Mertezakers, tomēr vadību viesiem noturēt neizdevās. Otrajā puslaikā “Watford” guva divus bezatbildes vārtus – vispirms 71.minūtē “pendeli” realizēja Trojs Dīnijs, bet jau kompensācijas laika otrajā minūtē uzvaru mājniekiem nodrošināja Toms Kleverlijs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!