“Wanderers” gūst vārtus ar roku; Mančestras “City” zaudē pirmos punktus sezonā

AP/SCANPIX

Sestdien Anglijas Premjerlīgā futbolā aizvadītās sezonas čempione Mančestras “City” izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Vulverhemptonas “Wanderers” klubu. Mājinieku rindās vārtus ar roku guva Villijs Bolijs, bet tiesneši šo epizodi nepamanīja.

Spēles rezultātu 57.minūtē atklāja mājinieku aizsargs Villijs Bolijs, kurš ar roku raidīja bumbu pretinieku vārtos. Tiesneši šo epizodi nepamanīja, tāpēc vārtu guvums tika ieskaitīts.

Ilgi gan Vulverhemptonas vienība vadībā neatradās, jo 69.minūtē “City” centra aizsargs Aimeriks Laporte rezultātu izlīdzināja. Mača gaitā “City” neizmantoja vairāks teicamas vārtu gūšanas iespējas, kā arī vairākkārt patraucēja pretinieku vārtu konstrukcija.

Tādējādi Mančestras komanda zaudējusi pirmos punktus jaunajā sezonā, jo iepriekšējās divās spēlēs tika izcīnītas uzvaras.