Virslīgas mačā Metta/LU futbolisti cīnās neizšķirti ar Daugavpili

SynotTip Latvijas futbola virslīgas pastarīšu duelī Metta/Latvijas Universitātes futbolisti sestdien savā laukumā 15.kārtas mačā izsēja divu vārtu pārsvaru un cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) pret Daugavpils komandu.

Mača pirmajā puslaikā Metta/LU izvirzījās 2:0 vadībā, kad 28. un 42.minūtē ar precīziem sitieniem izcēlās 18 gadus jaunais Roberts Uldriķis.

Spēles 58.minūtē Metta/LU aizsargs Dāvids Bagdasarjans saņēma sarkano kartīti un tika noraidīts no laukuma. Par pārkāpumu soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču Daugavpils komandas kapteinis Jurijs Sokolovs sita pāri vārtiem.

72.minūtē baltkrievu uzrucējs Sjarhejs Krots, kuram šī bija debijas spēle Daugavpils komandā, ar galvu guva vārtus viesu labā. Krots vēlreiz bija precīzs 83.minūtē, panākot jau neizšķirtu rezultātu.

Spēles galotnē Metta/LU komandai radās divas lieliskas izdevības atgūt vadību. Vispirms Edgars Vardanjans pārtvēra bumbu un pretuzbrukumā viens pret vārtsargu nespēja realizēt momentu, bet pēc tam Uldriķis neizmantoja iespēju gūt savus trešos vārtus šajā mačā.

Studenti pēc veiksmīgā sezonas sākumā ierindojās ceturtajā vietā turnīra tabulā, taču piedzīvoja četrus zaudējumus pēc kārtas, kas klubam liek atrasties priekšpēdējā pozīcijā.

Savukārt Daugavpils 14 aizvadītajos mačos tikusi pie vienas uzvaras un tagad arī pie otrā neizšķirta, bet pārējos mačos piedzīvojusi zaudējumus.