Virslīgas centrālajā mačā spēkiem mērosies FK Liepāja un Jūrmalas Spartaks

Pievienot komentāru
Virslīgas centrālajā mačā spēkiem mērosies FK Liepāja un Jūrmalas Spartaks
Foto: F64

Sestdien ar cīņu starp Liepāju un Jūrmalas Spartaku startēs SMScredit.lv Virslīgas 16.spēļu kārta. Tuvāko dienu laikā tiks aizvadīti visi trīs kārtas mači, šoreiz par vienu no lielākajām intrigām izvirzot cīņu starp tabulas 6. un 7.vietas komandām BFC Daugavpils un FS METTA/Latvijas Universitāte.

Sestdienas pievakarē pl. 18:00 startēs spēle Liepājas Daugavas stadionā, kur mājiniece FK Liepāja uzņems Jūrmalas Spartaku. Spēle no tabulas viedokļa būs izteikti nozīmīga abām komandām – liepājnieki lūkos saglabāt čempionāta galvenās līderpozīcijas, jo līdzās nostājusies ir arī otra Kurzemes komanda Ventspils, savukārt jūrmalniekiem, lai atgrieztu ticību cīņai par godalgām, obligāti ir jāizcīna 3 punkti un līdz minimumam jāpietuvojas 4.vietā esošajai Jelgavai.

Svētdien futbola līdzjutējus priecēs mačs Rīgā, Skonto stadionā tiekoties Skonto FC un FK Jelgava komandām. Līdzīgi kā iepriekš minētā cīņa, arī šeit viena no komandām cīnās par vietas nostabilizēšanu, savukārt otra – par pakaļdzīšanos. Ja jelgavniekiem izdosies izcīnīt 3 punktus, komanda, iespējams, atgriezīs reālistisku skatu uz goda pjedistālu, taču saprotams, ka viesos pret vienu no virslīgas TOP komandām to paveikt nebūs vieglākais uzdevums.

Visbeidzot 16.kārta tiks noslēgta pirmdien Daugavpilī, kur tiks aizvadīta pati intriģējošākā cīņa – BFC Daugavpils tiksies ar FS METTA/Latvijas Universitāti. Abas komandas līdzšinējā sezonā izcīnījušas pa uzvarai (paveicot to savstarpējos mačos) un tikai vēl noturētie 3 neizšķirti ļauj teju visas sezonas daļu Daugavpilij atrasties pozīciju augstāk. Studentu rokās ir neomolīgo 7.vietu nomainīt pret augstāku jau gaidāmajā spēlē, taču ne mazāk nopietni šim mačam gatavojas arī mājinieki, kas sola grūti prognozējamu un aizraujošu cīņu.

Visu spēļu video tiešraides būs vērojamas mājaslapā www.futbolavirsliga.lv.

SMScredit.lv Virslīga | 16.kārta: 

1.augusts (sestdiena), stadions Daugava, Liepāja
18:00 FK Liepāja – FK Spartaks Jūrmala
2.augusts (svētdiena), Skonto stadions, Rīga
18:00 Skonto FC – FK Jelgava
3.augusts (pirmdiena), stadions Celtnieks, Daugavpils
18:00 BFC Daugavpils – FS METTA/Latvijas Universitāte