Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas kausa izcīņas trešās kārtas spēlē “Plymouth Argyle” futbolisti savā laukumā uzņēma Anglijas premjerlīgas grandu  “Liverpool”. Šķiet vienu no karjeras spožākajiem brīžiem piedzīvoja Latvijas izlases futbolists Nauris Bulvītis, kurš 80. minūtē ar smaidu sejā devās laukumā.

Dueļa 80. minūtē latviešu aizsargs nomainīja komandas biedru Džordanu Slū. Bulvītis ar neviltotu prieku devās laukumā un vēlējās palīdzēt vienībai pret titulēto ”Liverpool”. Mūsu sportists laukumā pavadīja aptuveni 15 minūtes, tomēr “Plymouth Argyle” futbolistiem neizdevās atspēlēties pret vācu speciālista Jirgena Klopa vadītajiem spēlētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl