Komentāri

Futbola pasaule piedzīvojusi zīmīgu brīdi – vakar FIFA Pasaules klubu kausa pusfinālā pirmo reizi organizācijas oficiālo spēļu laikā izmantots videoatkārtojums. Galvenais tiesnesis Viktors Kasai devās pie asistenta noskaidrot, vai nepieciešams piešķirt 11 metru soda sitienu.

Ļoti ilgu laiku futbola pasaule bija pret šo lēmumu, taču 2016. gadā FIFA piekāpās. Pasaules klubu kausa pusfinālā starp Japānas klubu “Kashima” un Dienvidamerikas čempioni “Atletico Nacional” ungāru tiesnesis bija spiests skatīties videoatkārtojumu. Spēles soģis izlēma, ka ir pārkāpti noteikumi un uz ”Nacional” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. Visā mačā ”Kashima” ar 3:0 pieveica pretiniekus un finālā, visticamāk, tiksies ar Madrides ”Real”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl