Komentāri

Futbola pasaule piedzīvojusi zīmīgu brīdi – vakar FIFA Pasaules klubu kausa pusfinālā pirmo reizi organizācijas oficiālo spēļu laikā izmantots videoatkārtojums. Galvenais tiesnesis Viktors Kasai devās pie asistenta noskaidrot, vai nepieciešams piešķirt 11 metru soda sitienu.

Ļoti ilgu laiku futbola pasaule bija pret šo lēmumu, taču 2016. gadā FIFA piekāpās. Pasaules klubu kausa pusfinālā starp Japānas klubu “Kashima” un Dienvidamerikas čempioni “Atletico Nacional” ungāru tiesnesis bija spiests skatīties videoatkārtojumu. Spēles soģis izlēma, ka ir pārkāpti noteikumi un uz ”Nacional” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. Visā mačā ”Kashima” ar 3:0 pieveica pretiniekus un finālā, visticamāk, tiksies ar Madrides ”Real”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl