Komentāri

Futbola pasaule piedzīvojusi zīmīgu brīdi – vakar FIFA Pasaules klubu kausa pusfinālā pirmo reizi organizācijas oficiālo spēļu laikā izmantots videoatkārtojums. Galvenais tiesnesis Viktors Kasai devās pie asistenta noskaidrot, vai nepieciešams piešķirt 11 metru soda sitienu.

Ļoti ilgu laiku futbola pasaule bija pret šo lēmumu, taču 2016. gadā FIFA piekāpās. Pasaules klubu kausa pusfinālā starp Japānas klubu “Kashima” un Dienvidamerikas čempioni “Atletico Nacional” ungāru tiesnesis bija spiests skatīties videoatkārtojumu. Spēles soģis izlēma, ka ir pārkāpti noteikumi un uz ”Nacional” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. Visā mačā ”Kashima” ar 3:0 pieveica pretiniekus un finālā, visticamāk, tiksies ar Madrides ”Real”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl