Anglijas Premjerlīgas Ziemeļlondonas derbijā Tottenham Hotspur savā White Hart Lane stadionā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Arsenal, kas pēdējās 35 minūtes spēlēja mazākumā.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi. Spēles 39.minūtē pēc Denija Velbeka un Hektora Belerina saspēles, pēdējais piespēlēja Āronam Remzijam, kurš pārspēja Igo Lorisu – 1:0.

55.minūtē Lielgabalnieku pussargs Fransiss Kokelins nopelnīja otro dzelteno kartīti, un Arsenal palika mazākumā. Spurs futbolistiem vajadzēja tikai septiņas minūtes, lai izlīdzinātu rezutātu un izvirzītos vadībā. Vispirms Dāvidu Ospinu pārspēja aizsargs Tobijs Alderveirelds, bet pēc divam minūtēm precīzs sitiens no soda laukuma kreisās robežas izdevās Harijam Keinam. Un tomēr Arsenal pat spēlējot mazākumā vienu punktu izdevās izglābt. 76.minūtē pēc vēl vienas ļoti precīzas Belerina piespēles vārtus guva Aleksis Sančess.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.