Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 12. kārtas spēlē pie graujošas uzvaras tikusi West Bromwich Albion, kas savā laukumā ar 4:0 sagrāva Burnley futbolistus. Mājiniekiem padevās lielisks pirmais puslaiks, jo tā guva trīs bezatbildes vārtus.

Jau dueļa piektajā minūtē Metjū Filipss no vārtu priekšas trieca apaļo priekšmetu Burnley vārtos, bet 16. minūtē Džeimss Morisons ar spēcīgu un precīzu raidījumu panāca divu vārtu handikapu. Tikmēr 36. minūtē Darens Flečers ar galvu noslēdza West Bromwich kombināciju un panāca jau 3:0. Arī otrajā puslaikā turpinājās mājinieku dominace un Salamons Rondons ar rezultatīvu sitienu uzstādīja galarezultātu – 4:0.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.