Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 15. kārtas spēlē Londonas ”Arsenal” savā laukumā atspēlējās un ar 3:1 pieveica ”Stoke City”. Uzvarētāju rindās 100. vārtus savā karjerā guva Teo Volkots, kurš pirmā puslaika izskaņā panāca izlīdzinājumu.

”Arsenal” maču uzsāka neveiksmīgi, jo 29. minūtē ”Stoke City” pussargs Čārlijs Adamss realizēja 11 metru soda sitienu. Tomēr lielgabalnieki prata atspēlēties. Pašās pirmā puslaika beigās Teo Volkots noslēdza ”Arsenal” kombināciju, gūstot 100. vārtus savā profesionālajā karjerā. Otrajā puslaikā mājinieki prata gūt vēl divus vārtus un svinēt pārliecinošu uzvaru. Ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Mesuts Ezils un Alekss Ivobi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.