Latvijas futbolista Andra Vaņina pārstāvētā Šveices otrās līgas komanda Zurich ceturtdien ar zaudējumu sāka UEFA Eiropas līgas grupu turnīru, ar rezultātu 1:2 (1:2) izbraukumā līdzīgā cīņā piekāpjoties Spānijas komandai Villarreal.

Latvijas izlases vārtsargs laukumā aizvadīja visas 90 minūtes. Kaut dažbrīd Vaņins pieļāva kļūdas, vārtu zaudējumos viņu nevar vainot. Mačs sākās šokējoši, jo jau otrās minūtes ievadā ar sitienu no gandrīz 30 metriem albānis Armando Sadiku atklāja rezultātu un izvirzīja vadībā Zurich. Bumbu vairāk kontrolēja mājinieki, tomēr pirmā puslaika pirmajā pusē viņi Vaņina vārtus nopietni neapdraudēja.

Turpinājumā Villarreal uzbruka arvien vairāk un 28.minūtē panāca izlīdzinājumu, kad ar ļoti precīzu sitienu no soda laukuma robežas izcēlās brazīlietis Ališandre Patu. Kad jau likās, ka pirmais puslaiks noslēgsies neizšķirti, kompensācijas laika pašā ievadā pēc skaistas Patu un meksikāņa Honatana dos Santosa saspēles precīzs bija otrais no viņiem.