Komentāri

Anglijas premjerlīgas svētdienas spēlē starp Manchester United un Londonas Arsenal komandām United treneris Luī van Gāls ļoti teatrāli attēloja, viņaprāt, noteikumu pārkāpuma tēlošanu.

Spēles 75. minūtē Arsenal čīliešu uzbrucējs Aleksis Sančess nokrita laukuma vidusdaļā, kā uzskatīja Luī van Gāls, bez noteikuma pārkāpuma. Lai rezerves tiesnesim pēc iespējas labāk parādītu šo situāciju, United treneris teatrāli pats nokrita laukuma malā… Visā mačā Manchester United izcīnīja uzvaru ar 3:2, neļaujot Arsenal pietuvoties premjerlīgas līderiem Leicester City.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl