VIDEO: vai tiešām Chelsea soda laukumā gruzd olas?

Komentāri

Vakar Anglijas Premjerlīgas 16. kārtas mačā Leicester City komanda savā laukumā uzņēma pērnās sezonas čempionvienību Londonas Chelsea. Vienā no spēles epizodēm Viasat Sport Baltic Oskars Morozovs nedaudz, bet smieklīgi pārteicās.

Komentētājs vēlējās ļoti koši izteikties, ka Chelsea soda laukumā ir bijuši vairāki bīstami uzbrukumi un pērnās sezonu čempionu aizsardzības pusē valda gruzdošas ogles. Tomēr turpinot domu, futbola mača komentētājs pārteicās un sacīja, ka Chelsea soda laukumā ir gruzdošas olas. Morozovs gan visai ātri savu kļūdu apzinājās un par to pasmējās. Visā mačā Leicester City ar 2:1 prata pieveikt viesus no Londonas un nostiprināties turnīra pirmajā pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: arī futbola komentētāji mēdz smieklīgi pārteikties

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl