Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas kausa izcīņas ceturtās kārtas spēlē ”Tottenham Hotspur” dramatiski divreiz atspēlējās pret ceturtās līgas klubu “Wycombe Wanderers” un ar 4:3 izcīnīja fantastisku uzvaru.

Jau spēles 36. minūtē londonieši atradās iedzinējos ar 0:2. Vispirms 23. minūtē Pauls Heins ar sitienu tieši no gaisa pārspēja Maiklu Vomu, bet 13 minūtes vēlāk Heins guva otros vārtus, realizējot 11 metru soda sitienu. Tomēr otrā puslaika pirmajā daļā Hinmins Sons samazināja deficītu, bet 64. minūtē Vinsents Jansens no 11 metru atzīmes izlīdzināja rezultātu. Bet visa spēles drāma tika atlikta uz dueļa beigām.

84. minūtē Grejs Tompsons panāca 3:2 “Wycombe Wanderers” un viss liecināja, ka ”Tottenham Hotspur” piedzīvos fiasko, tomēr 89. minūtē Dele Ali panāca neizšķirtu, bet jau kopmensācijas laika beigās, Hinminam Sonam gūstot otros vārtus mačā, ”Tottenham Hotspur” izglābās no kauna pret ceturtās līgas vienību.