Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas kausa izcīņas trešās kārtas jeb 1/32 fināla mačā grūtu uzvaru izcīnījusi ”Tottenham Hotspur” vienība, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja pērn no premjerlīgas izkritušo ”Aston Villa” komandu. Londonieši abus vārtus guva vien pēdējās mačā 20 minūtēs.

Neskatoties uz lielu pārsvaru, ”Tottenham” vadībā izvirzījās vien 71. minūtē, kad eleganti ar pakausi bumbu vārtu tīklā raidīja Bens Deiviss, bet deviņas minūtes vēlāk, 80. minūtē, Hinmins Sons noslēdza teicamu mājinieku kombināciju. ”Tottenham” šajā duelī atpūtināja virkni ar līderiem, dodot iespēju jaunajiem futbolistiem, turpretim ”Aston Villa” spēlēja teju spēcīgākajā virknējumā.

Foto

Tikmēr citā spēlē smagu uzvaru izcīnīja Londonas ”Arsenal”, kas vien dueļa 89. minūtē ar 2:1 izrāva uzvaru pret ”Preston” futbolistiem. Ar precīziem sitieniem ”lielgabalnieku” rindās izcēlās Ārons Remzijs un Olivjē Žirū.