Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas Premjerlīgas septītās kārtas centrālajā spēlē Tottenham Hotspur, kas pirms dueļa ierindojās tabulas trešajā pozīcijā, uzņēma līdervienību Manchester City. Pepa Gvardiolas trenētā City šosezon vēl nebijusi izjutusi zaudējumu garšu, tomēr londonieši spraigā mačā ar 2:0 pieveica Mančestras komandu.

Dueļa ievads sākās ar Manchester City katastrofu – devītajā minūtē Denijs Rouzs soda laukumā centās atrast Ēriku Lamelu, taču bumba atsitās pret Aleksandru Kolarovu un neveiksmīgi ielidoja Mančestras komandas vārtos. Puslaika otrajā daļā, 37. minūtē, Tottenham dubultoja pārsvaru. Dele Alī noslēdza lielisku mājinieku kombināciju. Tādu šādu rezultātu arī noslēdzās pirmās 45 minūtes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Tottenham Hotspur sagādā Manchester City pirmo zaudējumu sezonā

Otrā puslaika ievadā City varēja samazināt deficītu, taču apaļais priekšmets pēc Serhio Agvero sitiena trāpīja pa vārtu stabu. 65. minūtē Deli Alī nogāza Mančestras vienības soda laukumā. Ēriks Lamela centās panākt 3:0, bet City vārtu vīra Klaudio Bravo teicamā reakcija to neļāva. Duelis noslēdzās ar 2:0 Tottenham Hotspur uzvaru. Interesanti, ka šis Pepam Gvardiolam bija pirmais zaudējums pie City stūres, kopš stāšanās amatā. Turnīra tabulas gavgalī vēl joprojām ar 18 punktiem ir City, bet Tottenham panākuma dēļ ir tikai punkta attālumā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl