Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas septītās kārtas centrālajā spēlē Tottenham Hotspur, kas pirms dueļa ierindojās tabulas trešajā pozīcijā, uzņēma līdervienību Manchester City. Pepa Gvardiolas trenētā City šosezon vēl nebijusi izjutusi zaudējumu garšu, tomēr londonieši spraigā mačā ar 2:0 pieveica Mančestras komandu.

Dueļa ievads sākās ar Manchester City katastrofu – devītajā minūtē Denijs Rouzs soda laukumā centās atrast Ēriku Lamelu, taču bumba atsitās pret Aleksandru Kolarovu un neveiksmīgi ielidoja Mančestras komandas vārtos. Puslaika otrajā daļā, 37. minūtē, Tottenham dubultoja pārsvaru. Dele Alī noslēdza lielisku mājinieku kombināciju. Tādu šādu rezultātu arī noslēdzās pirmās 45 minūtes.

Otrā puslaika ievadā City varēja samazināt deficītu, taču apaļais priekšmets pēc Serhio Agvero sitiena trāpīja pa vārtu stabu. 65. minūtē Deli Alī nogāza Mančestras vienības soda laukumā. Ēriks Lamela centās panākt 3:0, bet City vārtu vīra Klaudio Bravo teicamā reakcija to neļāva. Duelis noslēdzās ar 2:0 Tottenham Hotspur uzvaru. Interesanti, ka šis Pepam Gvardiolam bija pirmais zaudējums pie City stūres, kopš stāšanās amatā. Turnīra tabulas gavgalī vēl joprojām ar 18 punktiem ir City, bet Tottenham panākuma dēļ ir tikai punkta attālumā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!