Totenhemas “Hotspur” pussargs Dele Ali trešdien Anglijas premjerlīgas spēlē guva divus vārtus, kaldinot savas komandas panākumu 2:0 (1:0) pār Londonas “Chelsea”, kamēr londonieši nevarēja atkārtot “Arsenal” 14 uzvarēto spēļu sērijas rekordu.

Turnīra līdere “Chelsea” līdz trešdienas mačam premjerlīgā bija izcīnījusi 13 uzvaras pēc kārtas, par vienu uzvaru atpaliekot no 2002.gada “Arsenal” uzrādītā rekorda.

Mača rezultātu pirmā puslaika kompensācijas laikā atklāja Ali, kurš pēc tālas Kristiana Ēriksena piespēles soda laukumā ar galvu raidīja bumbu vārtos. Tāpat šī sadarbība nostrādāja arī otrā puslaika devītajā minūtē, kad dānis vēlreiz iecentrēja bumbu soda laukumā, kur Eli pie tālā vārtu staba to ar galvu iebakstīja Tibo Kurtuā sargātajā cietoksnī.

Londonieši tā arī neatspēlējās un cieta pirmo zaudējumu premjerlīgā kopš 24.septembra, kad piekāpās “Arsenal” futbolistiem.