Tikmēr A apakšgrupā aizraujošu spēli aizvadīja Londonas “Arsenal” un Parīzes “Saint-Germain” (PSG), mačam noslēdzoties neizšķirti 2:2 (1:1).

Rezultātu atklāja viesi PSG, kuru rindās 18. minūtē izcēlās uzbrukuma līderis Edinsons Kavani, taču pirmā puslaika izskaņā “Arsenal” tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Olivjē Žirū. Savukārt otrajā puslaikā abas komandas apmainījās ar “laipnībām”, jo pa reizei iesita bumbu savos vārtos. Vispirms kļūdījās PSG futbolists Marko Verati un 60.minūtē londonieši izvirzījās vadībā ar 2:1, taču 13 minūtes pirms spēles beigām ar līdzīgu gājienu atbildēja Alekss Ivobi, kurš ieraidīja bumbu komandas biedra Davida Ospinas sargātajos vārtos.

Abas komandas jau pirms šī mača bija nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs. Vēl vienā cīņā šajā grupā Bulgārijas kluba Razgradas Ludogorets un Šveices vienības “Basel” duelis noslēdzās bez gūtiem vārtiem. Pirms pēdējās kārtas spēlēm “Arsenal” un PSG ir pa 11 punktiem, kamēr “Basel” un “Ludogorets” ieguvušas pa diviem punktiem.