Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas spēlē svarīgus punktus zaudējusi Manchester City, kas savā laukumā nospēlēja 1:1 ar Southampton. Pirmā puslaika vidū City aizsargs Džons Stounss pieļāva rupju kļūdu piespēlē, kas noveda pie zaudētiem vārtiem.

Dueli aktīvāk uzsāka City komanda, tomēr to 27. minūtē piemeklēja katastrofa. Džons Stounss sava soda laukuma tuvumā centās izdarīt piespēli Vinsānam Kompanī, bet tika aplaupīts, kas noveda pie Nātana Redmona precīzā sitiena. Pirmais puslaikā noslēdzās ar viesu vadību. Otrā puslaika ievadā Mančestras komandai izdevās izlīdzināt rezultātu. 55. minūtē pēc Leroja Zanē piespēles veiklākais vārtu bija Keleči Ihenačo. Turpinājumā abām vienībā bija izdevības, tomēr mača iznākums nemainījās – 1:1. Interesanti, ka City visos turnīros nav uzvarējusi jau piecos mačos pēc kārtas!