Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 25. kārtas spēlē ”Manchester City” futbolisti izbraukumā ar 2:0 pārspēja ”Bournemouth” vienību, tādējādi paceļoties uz otro vietu turnīra tabulā.

30. minūtē ”City” pussargs Rahīms Stērlings pēc lieliskas Līroja Sanē piespēles raidīja bumbu Boruca vārtos. Interesanti, ka karjeras laikā Anglijas izlases spēlētājs visvairāk vārtus guvis tieši pret ”Bournemouth” – piecus. Otrajā puslaikā, 68. minūtē, Keleči Ihenačo izdarīja piespēlei vārtu priekšā, bet mājinieku futbolists izraidīja to savos vārtos. Līdz ar šo panākumu ”City” ar 52 punktiem pacēlusies uz otro vietu, tikmēr līdervienībai ”Chelsea” ir 60 punktu.