Anglijas Premjerlīgas sestdienas Londonas derbijā West Ham United savā laukumā spēlēja neizšķirti 3:3 ar Arsenal.

Arsenal pēc Mesuta Ezila un Alekša Sančesa sitieniem līdz 35.minūtei izvirzījās vadībā 2:0. Neveiksmīgas viesiem izrādījās puslaika pēdējās minūtes, kad divus vārtus guva Endijs Kerols, panākot neizšķirtu 2:2.

52.minūtē Kerols trešo reizi pārspēja Arsenal vārtsargu Dāvidu Ospinu, bet 70.minūtē Lorāns Koščelnijs panāca neizšķirtu 3:3.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.