Argentīniešu futbola superzvaigzne Lionels Mesi trešdien UEFA Čempionu līgas spēlē guva trīs vārtus, palīdzot Spānijas komandai Barcelona C apakšgrupas spēlē ar rezultātu 4:0 (1:0) pārspēt Barselonas vienības bijušā galvenā trenera Hosepa Gvardiolas tagadējo vienību Manchester City.

Mačs izvērtās notikumiem bagāts, abām komandām to pabeidzot desmit vīru sastāvā, turklāt spēles gaitā tika veiktas trīs piespiedu maiņas. Mesi mača rezultātu atklāja spēles 17.minūtē, kad pēc pretinieku kļūdas aizsardzībā soda laukumā vienatnē saņēma bumbu un raidīja to vārtos. Īstās City likstas sākās otrā puslaika sākumā, kad Mančestras vienības vārtsargs Klaudio Bravo ārpus soda laukuma nospēlēja ar roku, saņemot par to sarkano kartīti. Līdz ar to Gvardiolam laukuma spēlētājs bija jāmaina pret komandas otro vārtsargu Viliju Kavaljero.

Nedaudz vēlāk Mesi astoņu minūšu laikā guva vēl divus vārtus, sarūgtinot uz maiņu nākušo tautieti. Pēc otro vārtu guvumu dažu minūšu laikā divas dzeltenās kartītes nopelnīja Barcelona aizsargs Žeremī Matjē, tādējādi abās komandās palika pa desmit futbolistiem. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pie 11 metru soda sitiena izpildes tika Neimars, taču viņa sisto bumbu apturēja Kavaljero. Tiesa, divas minūtes vēlāk brazīlietis tomēr guva vārtus, kurus iesita pēc Mesi precīzas piespēles.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.