Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 25. kārtas spēlē pie uzvaras tikusi Londonas ”Arsenal”, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja ”Hull City” futbolistus. Ļoti strīdīgus vārtus pirmajā puslaikā guva ”lielgabalnieku” uzbrucējs Aleksis Sančess, kurš raidīja apaļo priekšmetu vārtos ar roku.

34. minūtē ”Arsenal” ļoti strīdīgi izvirzījās vadībā. Aleksis Sančess izdarīja sitienu, bet ”Hull City” vārtu vīrs Eldins Jakupovičs to atvairīja. Bumba vēlreiz atsitās pret čīliešu spēlētāju un ielidoja vārtos. Tomēr atkārtojumā skaidri bija redzams, ka ”Arsenal” uzbrucējs to bija izdarījis ar roku un vārtus nevajadzēja skaitīt.

Jau spēles kompensācijas laikā ”Hull City” pussargs Klukass savā soda laukumā nospēlēja ar roku. To gan tiesnesis ievēroja, piešķirot futbolistam sarkano kartīti un 11 metru soda sitienu. To aukstasinīgi realizēja Aleksis Sančess, atgriežot ”Arsenal” uz uzvaru takas.