UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā otrdien Madrides Real arī otrajā spēlē ar 2:0 uzvarēja Roma futbolistus un droši iesoļoja turnīra ceturtdaļfinālā.

Pēc Vaskesa centrējuma soda laukumā Krištianu Ronaldu pārspēja Roma aizsargu Kostasu Manolasu un vārtsargu Vojcehu Šcesniju, gūstot pirmos vārtus. Un jau pēc četrām minūtēm pēc Ronaldu piespēles Hamess Rodrigess no tuvas distances cauršāva Šcesniju otro reizi. Real divu maču summā uzvarēja 4:0.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.