Portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu un spāņu uzbrucējs Alvaro Morata trešdien izglāba pašreizējo turnīra čempioni Madrides Real no neveiksmes UEFA Čempionu līgas sezonas pirmajā mačā pret Portugāles komandu Lisabonas Sporting.

Spānijas klubs Real savā laukumā trešdien izcīnīja uzvaru ar 2:1 (0:0). Mača rezultātu 48.minūtē atklāja Sporting futbolists Brunu Sēzars. Spēles rezultāts palika nemainīgs līdz pat pašai pamatlaika izskaņai, taču 89.minūtē ar lielisku tiešo brīvsitienu rezultātu izlīdzināja Ronaldu, kurš tādejādi guva vārtus pret savu jaunības klubu. Jau kompensācijas laika ceturtajā minūtē Real nodrošināja uzvaru, kad izšķirošos vārtus mājiniekiem pēc centrējuma guva Morata. Madrides Real komanda UEFA Čempionu līgas ietvaros zaudējumu savā laukumā nav piedzīvojusi jau piecus gadus.