Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 17. kārtas spēlē pie uzvaras izbraukumā tikusi “Southampton” vienības, kas ar 3:1 pārspēja “Bournemouth” futbolistus. Ar diviem vārtiem uzvarētāju rindās atzīmējās Džejs Rodrigess, kurš vienu no rezultatīvajiem sitieniem guva ļoti skaistā manierē.

Dueļa sestajā minūtē “Bournemouth” futbolisti izvirzījās vadībā. Nātans Ake prata raidīt spēles instrumentu raidīt “Southampton” cietoksnī, tomēr astoņas minūtes vēlāk viesu vienības aizsargs Raiens Bertrānds izlīdzināja rezultātu. Otrais puslaiks piederēja “Southampton” pussargam Džejam Rodrigesam, kurš guva divus vārtus un nodrošināja Sauhemptonas vienībai uzvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl