Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Vācijas čempionvienība Minhenes “Bayern” savā laukumā ar 5:1 sagrāva Londonas ”Arsenal”. Uzvarētāju rindās ar diviem rezultatīviem sitieniem atzīmējās Tjagu Alkantara, bet vienreiz precīzi sita Arjēns Robens, Roberts Levandovskis un Tomass Millers.

Jau pašā spēles ievadā, 11. minūtē, Arjēns Robens demonstrēja savas teicamās snaipera īpašības. Nīderlandietis ar savu pasaulslaveno kreisās kājas sitienu ”iešāva” bumbu ”Arsenal” cietoksnī. 29. minūtē Roberts Levandovskis soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Lorānu Koscelniju un tiesnesis piešķīra apšaubāmu ”pendeli”. Aleksis Sančess 11 metru sitienu raidīja tieši virsū ”Bayern” vārtsargam Manuelam Noieram, tomēr čīlietis ar trešo piegājienu ieraidīja spēles instrumentu minheniešu vārtos.

53. minūtē Roberts Levandovskis pēc precīzas Filipa Lāma piespēles skaisti ar galvu raidīja bumbu Davida Ospinas sargātajos vāros. Tikmēr jau pēc trim minūtēm ”Arsenal” vienība atkal ”iesnaudās” aizsardzībā. Roberts Levandovskis ar elegantu piespēli nogādāja apaļo priekšmetu Tjagu Alkantaram, kurš nokļuva aci pret aci ar londoniešu vārtsargu, sitot bumbu vārtos. 63. minūtē “Arsenal” saira pa vīlītēm – Tjāgu Alkantara ar tālsitienu guva ceturtos vārtus. 88. minūtē pēc rupjas ”lielgabalnieku” kļūdas Tomass Millers panāca jau 5:1!