Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Vācijas čempionvienība Minhenes “Bayern” savā laukumā ar 5:1 sagrāva Londonas ”Arsenal”. Uzvarētāju rindās ar diviem rezultatīviem sitieniem atzīmējās Tjagu Alkantara, bet vienreiz precīzi sita Arjēns Robens, Roberts Levandovskis un Tomass Millers.

Jau pašā spēles ievadā, 11. minūtē, Arjēns Robens demonstrēja savas teicamās snaipera īpašības. Nīderlandietis ar savu pasaulslaveno kreisās kājas sitienu ”iešāva” bumbu ”Arsenal” cietoksnī. 29. minūtē Roberts Levandovskis soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Lorānu Koscelniju un tiesnesis piešķīra apšaubāmu ”pendeli”. Aleksis Sančess 11 metru sitienu raidīja tieši virsū ”Bayern” vārtsargam Manuelam Noieram, tomēr čīlietis ar trešo piegājienu ieraidīja spēles instrumentu minheniešu vārtos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

53. minūtē Roberts Levandovskis pēc precīzas Filipa Lāma piespēles skaisti ar galvu raidīja bumbu Davida Ospinas sargātajos vāros. Tikmēr jau pēc trim minūtēm ”Arsenal” vienība atkal ”iesnaudās” aizsardzībā. Roberts Levandovskis ar elegantu piespēli nogādāja apaļo priekšmetu Tjagu Alkantaram, kurš nokļuva aci pret aci ar londoniešu vārtsargu, sitot bumbu vārtos. 63. minūtē “Arsenal” saira pa vīlītēm – Tjāgu Alkantara ar tālsitienu guva ceturtos vārtus. 88. minūtē pēc rupjas ”lielgabalnieku” kļūdas Tomass Millers panāca jau 5:1!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl