Komentāri

  Piektdien Anglijas Premjerlīgas mačā Hull City spēlēja neizšķirti 2:2 ar Everton futbolistiem.

Spēles 6.minūtē Maikls Dausons izvirzīja vadībā Hull City. Pirmā puslaika kompensācijas laikā neveiksmīgi nospēlēja Hull vārtsargs Deivids Maršals, kurš pēc stūra sitiena ar dūri ievirzīja bumbu vārtos – 1:1. Otrajā puslaikā Roberts Snodgrāss ar skaistu brīvsitienu atkal izvirzīja Hull vadībā, bet spēles 84.minūtē Everton pussargs Ross Bārklijs panāca 2:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl