Anglijas premjerlīgas 20. kārtas spēlē negaidīti punktus zaudējusi turnīra vicelīdere ”Liverpool’, kas izbraukumā divas reizes nenoturēja pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 2:2 ar ”Sunderland” futbolistiem. ”Sunderland” vienībā ar diviem rezultatīviem sitieniem izcēlās Džermeins Defo.

Mača rezultātu 19.minūtē pēc stūra sitiena atklāja “Liverpool” uzbrucējs Daniels Staridžs, bet sešas minūtes vēlāk igauņu aizsargs Ragnars Klavans pārkāpa noteikumu savā soda laukumā, tādējādi mājinieki tika pie 11 metru soda sitienu. To devās izpildīt Defo, kurš nekļūdīgi sita apakšējā kreisajā vārtu stūrī.

Otrajā puslaikā Liverpūles komandas uzbrucējs Sadio Manī pēc stūra sitiena iebakstīja bumbu pretinieku vārtos, taču septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām senegālietis savā soda laukumā nospēlēja ar roku, kas “Sunderland” ļāva izpildīt vēl vienu “pendeli”. Arī šoreiz Defo sita precīzi tajā pašā punktā, panākot 2:2.