Copa America B apakšgrupas cīņā ļoti negaidītu zaudējumu piedzīvojusi Brazīlijas valstsvienības, kas ar 0:1 piekāpās Peru izlasei un tādējādi brazīļiem turnīrs ir noslēdzies.

Aizvadītajā mačā Brazīlija ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās Peru, vienīgos vārtus ielaižot 75.minūtē, kad precīzs strīdīgā epizodē bija Rauls Ruidiass. Pēc notikušā brazīlieši apelēja pie spēles tiesnešiem, jo uzskatīja, ka vārti gūti ar roku. “Spēlētāji un es – mēs nevaram izmainīt to, ko redzēja visi,” pēc dueļa pauda Brazīlijas izlases galvenais treneris Dunga. “Fani, kuri skatījās spēli, redzēja, ka Brazīlija no sacensībām neizkrita futbola dēļ.”

Mačā ar Peru brazīliešiem bija vairākas iespējas, bet lielākoties tās visas tika piedzīvotas pirmajā puslaikā. Kopumā viņi spēlēja mierīgi, zinot, ka neizšķirts būs labs rezultāts, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā. Pirms tam grupas pirmajā kārtā Brazīlija cīnījās 0:0 ar Ekvadoru, tomēr šajā mačā Ekvadorai nepareizi netika ieskaitīts vārtu guvums, jo toreiz tiesneši uzskatīja, ka mirkli pirms precīzā sitiena bumba atstājusi laukumu.