Anglijas premjerlīgas 30. kārtas mačā Southampton ar rezultātu 2:1 izbraukumā pieveica Stoke City vienību. Par galveno uzvaras kaldinātāju kļuva viesu itāļu uzbrucējs Graciano Pelle, kurš atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem.

Jau mača 11. minūtē izveicīgākais Stoke City soda laukumā bija Graciano Pelle, kurš ar galvu raidīja apaļo priekšmetu vārtos. Pirmā puslaika vidū savus otros vārtus spēlē guva itāļu uzbrucējs. Southampton futbolisti izspēlēja lielisku kombināciju, kuru ar precīzu sitienu noslēdza Pelle. Lai gan 52. minūtē Marko Arnautovičs vienu vārtus mājinieku labā atguva, tomēr punktus Stoke City šajā spēlē nespēja izcīnīt.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.