Anglijas Premjerlīgas devītās kārtas centrālā spēlē Londonas Chelsea savā laukumā uzņēma Manchester United ar londoniešu bijušo treneri Žuzē Mourinju priekšgalā. Chelsea pussargs Pedro jau spēles 32. sekundē atzīmējās ar gūtajiem vārtiem, bet Chelsea visā mačā ar 4:0 pārspēja United.

Chelsea padevās galvu reibinošs sākums – jau 32. spēles sekundē Pedro izskrēja aci pret aci ar Dāvidu De Heju un izvirzīja vadībā mājiniekus. Londoniešu turpināja dominēt un 21. minūtē Gerijs Keihils pēc stūra sitiena panāca jau 2:0. Gan Chelsea,  gan United bija iespējas, taču lieliski darbojās abu vienību vārtu vīri.

Otro puslaiku apņēmīgāk uzsāka Žuzē Mourinju trenētā Manchester United, tomēr notika pretējais – 62. minūtē Edens Azārs skaisti panāca 3:0. Punktu uzvarai pielika Ngolo Kantē, kurš 70. minūtē ar elegantu soloreidu guva pirmos vārtus Chelsea kreklā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.