Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 15. kārtas spēlē “Liverpool” savā laukumā nospēlēja 2:2 (1:2) ar “West Ham United”, zaudējot svarīgus punktus kopvērtējuma tabulā.

Dueļa piektajā minūtē Adams Lalana izvirzīja vadībā ”Liverpool” vienību, taču ”West Ham United” prata atbildēt ar diviem vārtiem. Vispirms 27. minūtē Dimitri Pajē teicami realizēja soda sitienu, bet 39. minūtē Maikls Antiono izmantoja mājinieku kļūdu aizsardzībā. ”Liverpool” prata atspēlēties – 48. minūtē Divoks Oridži raidīja spēles instrumentu ”West Ham” cietoksnī pēc tam, kad viesu vārtu vīrs neveiksmīgi nospēlēja izgājienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Premjerlīgas kopvērtējumā pa “Chelsea” 15 mačos guvusi 37 punktus, par trim punktiem apsteidzot “Arsenal”. Tikmēr 31 punkts ir “Liverpool” kontā, bet par punktu atpaliek “Machester City”.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl