Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 15. kārtas spēlē “Liverpool” savā laukumā nospēlēja 2:2 (1:2) ar “West Ham United”, zaudējot svarīgus punktus kopvērtējuma tabulā.

Dueļa piektajā minūtē Adams Lalana izvirzīja vadībā ”Liverpool” vienību, taču ”West Ham United” prata atbildēt ar diviem vārtiem. Vispirms 27. minūtē Dimitri Pajē teicami realizēja soda sitienu, bet 39. minūtē Maikls Antiono izmantoja mājinieku kļūdu aizsardzībā. ”Liverpool” prata atspēlēties – 48. minūtē Divoks Oridži raidīja spēles instrumentu ”West Ham” cietoksnī pēc tam, kad viesu vārtu vīrs neveiksmīgi nospēlēja izgājienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Premjerlīgas kopvērtējumā pa “Chelsea” 15 mačos guvusi 37 punktus, par trim punktiem apsteidzot “Arsenal”. Tikmēr 31 punkts ir “Liverpool” kontā, bet par punktu atpaliek “Machester City”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl