Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 15. kārtas spēlē “Liverpool” savā laukumā nospēlēja 2:2 (1:2) ar “West Ham United”, zaudējot svarīgus punktus kopvērtējuma tabulā.

Dueļa piektajā minūtē Adams Lalana izvirzīja vadībā ”Liverpool” vienību, taču ”West Ham United” prata atbildēt ar diviem vārtiem. Vispirms 27. minūtē Dimitri Pajē teicami realizēja soda sitienu, bet 39. minūtē Maikls Antiono izmantoja mājinieku kļūdu aizsardzībā. ”Liverpool” prata atspēlēties – 48. minūtē Divoks Oridži raidīja spēles instrumentu ”West Ham” cietoksnī pēc tam, kad viesu vārtu vīrs neveiksmīgi nospēlēja izgājienā.

Premjerlīgas kopvērtējumā pa “Chelsea” 15 mačos guvusi 37 punktus, par trim punktiem apsteidzot “Arsenal”. Tikmēr 31 punkts ir “Liverpool” kontā, bet par punktu atpaliek “Machester City”.