Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 14. kārtas spēlē Liverpūles ”Everton” savā laukumā cīnījās ar ”Manchester United” futbolistiem. Lai gan gandrīz pusi spēles vadība bija Mančestras futbolisti, tomēr Maruāns Fellainī 87. minūtē savā soda laukumā nogāza pretinieku un Everton izrāva neizšķirtu 1:1.

Pirmā puslaika izskaņā, 42. minūtē, visai neveiksmīgi izgājienā nospēlēja ”Everton” vārtu vīrs Martins Stekelenburgs un šo kļūdu izmantoja ”United” skaļākais uzvārds – Ibrahimovičs. Skandalozais futbolists teicami pārmeta bumbu pāri ”Everton” vārtsargam un Mančestras fani varēja priecāties.

Otrajā puslaikā ”United” varēja dubultot pārsvaru, taču sitiens trāpīja pa vārtu stabu. Turklāt spēles izskaņā ”Everton” prata izraut neizšķirtu. 87. minūtē, tikai divas minūtes pēc nākšanas laukumā, Maruāns Fellainī savā soda laukumā nogāza Idrisu Gvejē un Leitons Beinss aukstasinīgi raidīja apaļo priekšmetu vārtos.