Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas noslēdzošajā 14. kārtas spēlē “Middlesbrough” savā laukumā ar 1:o pārspēja “Hull City” futbolistus. Mačs abām vienībām bija ļoti svarīgs, lai turpinātu cīņu par ”izdzīvošanu” un saglabātu vietu premjerlīgā arī nākamajā sezonā.

Vienīgos vārtus mača 60. minūtē guva “Middlesbrough” pussargs Gastons Ramiress, kurš ar galvu teicami novirzīja apaļo priekšmetu “Hull City” cietoksnī. Tas futbolistam bija otrais vārtu guvums šajā premjerlīgas sezonā. Līdz ar to turnīra tabulā “Middlesbrough” ar 14 mačos izcīnītiem 15 punktiem ieņem 13. vietu, bet tikai par četriem punktiem ir virs ”izkrišanas zonas”, savukārt “Hull City” ar 11 punktiem ir 19. pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl