Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas noslēdzošajā 14. kārtas spēlē “Middlesbrough” savā laukumā ar 1:o pārspēja “Hull City” futbolistus. Mačs abām vienībām bija ļoti svarīgs, lai turpinātu cīņu par ”izdzīvošanu” un saglabātu vietu premjerlīgā arī nākamajā sezonā.

Vienīgos vārtus mača 60. minūtē guva “Middlesbrough” pussargs Gastons Ramiress, kurš ar galvu teicami novirzīja apaļo priekšmetu “Hull City” cietoksnī. Tas futbolistam bija otrais vārtu guvums šajā premjerlīgas sezonā. Līdz ar to turnīra tabulā “Middlesbrough” ar 14 mačos izcīnītiem 15 punktiem ieņem 13. vietu, bet tikai par četriem punktiem ir virs ”izkrišanas zonas”, savukārt “Hull City” ar 11 punktiem ir 19. pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl