Argentīnas futbola izlase otrdien Hjūstonā ar 4:0 (2:0) sagrāva mājinieci ASV valstsvienību un iekļuva Copa America turnīra finālā.

Pusfināla cīņā argentīniešiem divus vārtus guva Gonsalo Igvains, bet pa reizei izcēlās Ezekvels Laveci un Lionels Mesi. Argentīna Copa America finālā spēlēs otro reizi pēc kārtas, taču pērn tā izšķirošajā mačā zaudēja Čīlei. Savukārt pēdējo 12 gadu laikā šī jau būs ceturtā reize, kad argentīnieši ir iekļuvuši šī turnīra divu labāko komandu skaitā, lai gan pēdējo reizi turnīrā uzvarēja 1993.gadā.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē pēc labas Mesi piespēles atklāja Laveci, savukārt 32.minūtē jau pats argentīniešu līderis Mesi ar teicamu brīvsitienu pārsvaru dubultoja. Mesi šie bija 55.vārti valstsvienības rindās, kas viņam ļāva apsteigt Gabrielu Batistutu un kļūt par visu laiku rezultatīvāko argentīniešu izlases futbolistu.

Savukārt otrajā puslaikā ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Igvains, 50.minūtē pārsvaru trīskāršojot, bet četras minūtes pirms cīņas beigām, pēc vēl vienas Mesi piespēles, pieliekot punktu pārliecinošajam panākumam.