Komentāri

Ļoti aizraujošā, vārtiem un notikumiem bagātā cīņā par UEFA Superkausa ieguvējiem kļuvusi Barcelona vienība, kas tikai papildlaikā ar 5:4 pieveica citu Spānijas klubu Sevilla. Interesanti, ka Seviļas futbolisti mača gaitā prata atspēlēties no 1:4 un Gruzijas galvaspilsētā sagādāt īstu futbola trilleri.

Jau mača trešajā minūtē Evers Banega šokēja Barcelona līdzjutējus un vadībā izvirzīja Sevilla komandu. Tomēr pēc tam apgriezienus uzņēma katalāņu klubs ar tās lielāko zvaigzni Lionelu Mesi priekšgalā. Mesi 7. un 16. minūtē guva divus lieliskus vārtus no standartsituācijām. Turpinājumā Barcelona guva vēl divus vārtus, precīzi sita Rafiņja un Svaress.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: “episkā” Superkausa spēle

Tomēr pie 4:1 Spāņu grands atslābinājās un pilnīgi neticamu atspēlēšanos veica Sevilla. Vispirms 2:4 panāca Hosē Rejess, tad vārtus guva Gameiro un Koropļonka – vienībām jāspēlē papildlaiks! 115. minūtē uzvaru Barcelona nodrošināja Pedro Rodrigesa precīzais raidījums.

FOTO: divi spāņu klubi finālā sakurina īstu pirti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl