Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

2 komentāri

Anglijas Līgas kausa pusfināla pirmajā spēlē “Manchester United” savā laukumā ar 2:0 pieveica ”Hull City” futbolistus. Ar rezultatīviem sitieniem Mančestras kluba rindās atzīmējās pussargi Huans Mata un Maruāns Felainī.

Dueļa rezultātu 56. minūtē atklāja Huans Mata, kurš izmantoja teicamu Henrika Mhitarjana piespēli un bumbu no metra attāluma raidīja vārtos. Spēles izskaņā, 87. minūtē, Maruāns Felainī ar galvu otro reizi pārspēja ”Hull City” vārtu vīru Eldinu Jakupoviču un uzstādīja mača gala rezultātu. Finālā, kas ieplānots 26. februārī, iekļūs komandu, kura triumfēs divu spēļu summā. Šī pāra uzvarētājs tiksies ar ”Southampton” un ”Liverpool” dueļa spēcīgāko komandu.