Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas septītās kārtas spēlē Manchester United savā laukumā uzņēma tobrīd līgas vājāko komandu Stoke City. Aizraujošais mačs noslēdzās ar neizšķirtu 1:1, bet United rindās pirmos vārtus šosezon guva Antonī Marsiāls, kuram pietika atrasties laukumā tikai trīs minūtes, lai raidītu apaļo priekšmetu vārtos.

Kopumā Mančestras komandai spēlē piederēja nospiedošs pārsvars gan bumbas kontrolē, gan izveidotajos momentos. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. 67. minūtē Žuzē Mourinju laukumā sūtīja Antonī Marsiālu, nomainot kapteini Veinu Rūniju. Francijas izlases uzbrucējam pietika ar trim minūtēm, lai pārspētu Stoke City vārtu vīru. Marsiāls ar teicamu sitienu pārspēja Lī Grantu. Dueļa izskaņā, 82. minūtē Stoke City panāca līdzsvaru uz tablo. Džo Allens bija veiklākais vārtu priekšā pēc tam, kad partneris bija norībinājis United vārtu pārliktni. Turpinājumā Manchester United centās izraut uzvaru, taču nesekmīgi. United ar 13 punktiem šobrīd ir sestajā vietā, turpretim Stoke City ”izrāpās” no 20. vietas līgā un šobrīd ar trim punktiem ir pirmspēdējā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!