Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 10. kārtas spēlē Liverpūles Everton savā laukumā uzņēma Londonas West Ham United vienību. Everton beļģu uzburcējs Romelu Lukaku guva savus 50. vārtus Premjerlīgas karjerā, bet mājinieki ar 2:0 pārspēja West Ham.

Spēles rezultātu 50. minūtē atklāja Lukaku, kad pēc teicamas Janika Bolasī piespēles Beļģijas izlases uzbrucējs raidīja bumbu jau tukšos West Ham United vārtos. Lukaku šosezon guvis jau septiņus vārtus, bet kopumā šis Everton uzbrucējam bija 50. vārtu guvums Premjerlīgas karjerā. 76. minūtē mājinieki dubultoja pārsvaru. Pēc Lukaku piespēles Ross Bārklijs raidīja apaļo priekšmetu viesu vārtos. Panākums Everton vienībai ļāvis pietuvoties ”lielajam pieciniekam” – Manchester City, Arsenal, Liverpool, Chelsea un Tottenham Hotspur.