Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas Līgas kausa pusfināla atbildes spēlē ”Southampton” futbolisti izbraukumā ar 1:0 apspēlēja ”Liverpool” vienību, tādējādi ar 2:0 triumfējot divu spēļu summā, un iekļūstot turnīra finālā.

Pirmajā pusfināla spēlē ”Southampton” savā laukumā svinēja minimālu uzvaru, precīzi sitot Nātanam Redmondam. Atbildes spēlē ”Liverpool” vācu treneris Jirgens Klops izlika spēcīgāko sastāvu, tomēr ”svēto” aizsardzību vienai no Premjerlīgas līderēm uzlauzt neizdevās. Turklāt pašās spēles beigās ”Southampton” padevās teicams pretuzbrukums, kuru realizēja Šeins Longs, apklusinot pārpildīto ”Anfield” stadionu. Finālā “Southampton” spēkosies ar ”Manchester United” un ”Hull City” dueļa uzvarētāju. Pirmajā spēlē ar 2:0 pārāki bija Mančestras futbolisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Southampton” pārspēj “Liverpool”

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl