Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas Līgas kausa pusfināla atbildes spēlē ”Southampton” futbolisti izbraukumā ar 1:0 apspēlēja ”Liverpool” vienību, tādējādi ar 2:0 triumfējot divu spēļu summā, un iekļūstot turnīra finālā.

Pirmajā pusfināla spēlē ”Southampton” savā laukumā svinēja minimālu uzvaru, precīzi sitot Nātanam Redmondam. Atbildes spēlē ”Liverpool” vācu treneris Jirgens Klops izlika spēcīgāko sastāvu, tomēr ”svēto” aizsardzību vienai no Premjerlīgas līderēm uzlauzt neizdevās. Turklāt pašās spēles beigās ”Southampton” padevās teicams pretuzbrukums, kuru realizēja Šeins Longs, apklusinot pārpildīto ”Anfield” stadionu. Finālā “Southampton” spēkosies ar ”Manchester United” un ”Hull City” dueļa uzvarētāju. Pirmajā spēlē ar 2:0 pārāki bija Mančestras futbolisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Southampton” pārspēj “Liverpool”

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl