Anglijas Premjerlīgas desmitās kārtas spēlē pie rezultatīvas uzvaras tikusi Liverpool, kas izbraukumā ar 4:2 pieveica Londonas Crystal Palace. Liverpūles klubs premjerlīgā zaudējuma garšu nav izjutis jau septiņās spēlēs pēc kārtas – kopš 27.augusta gūtas piecas uzvaras un divreiz spēlēts neizšķirti.

Mača sākumā Liverpool divreiz izvirzījās vadībā, taču abas reizes Crystal Palace atspēlējās, turklāt abos gadījumos vārtus guva Džeimss Makarturs. Tomēr pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē Žoels Matips guva uzvaras vārtus, bet otrajā puslaikā vēl vienu bumbu mājinieku vārtos par labu Liverpool komandai raidīja brazīliešu uzbrucējs Firminju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.