Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas septītajā kārtā pie grūta panākuma tikusi Liverpool komanda, kas otrajā puslaikā atspēlēja deficītu un viesos ar 2:1 pārspēja Swansea City. Uzvaras vārtus 84. minūtē no 11 metru soda sitienu atzīmes guva Džeimss Milners.

Pēc Liverpool aizsargu paviršības savā soda laukumā, jau 8. minūtē mājinieku pussargs Līrojs Fers raidīja apaļo priekšmetu sāncenšu cietoksnī. Vācu speciālista Jirgena Klopa vadītajai Liverpool pirmajās 45 minūtēs bija labas izdevības izlīdzināt rezultātu, taču šie mēģinājumi bija nesekmīgi. Pēc pārtraukuma viesi laukumā darbojās ar daudz lielāku enerģiju un 54. minūtē Roberto Firminju ar galvu panāca izlīdiznājumu. Abas komandas izveidoja draudīgus uzbrukumus, bet uzvaru izraut izdevās Liverpool – 84. minūtē Džeimss Milners realizēja 11 metru soda sitienu. Panākums šobrīd atļāva Liverpool vienībai ar 16 punktiem pakāpties uz otro vietu Premjerlīgā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.