Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 19. kārtas centrālajā spēlē ”Liverpool” vienība spraigā duelī ar 1:0 pieveica ”Manchester City” futbolistus. Uzvaras vārtus mača astotajā minūtē guva Džordži Veinaldums.

Vienīgie dueļa vārti tika gūti jau spēles sākumā. Nīderlandes izlases pussargs Džordži Veinaldums uzsāka ”Liverpool” pretuzbrukumu, piespēlējot Sadio Manē. Senegāliešu uzbrucējs bumbu tālāk nogādāja Adamam Lalanam, kurš izdarīja teicamu piespēli atpakaļ Veinaldumam. Holandietis skaisti ar galvu raidījuma bumbu Klaudio Bravo sargātajā cietoksnī. Otrajā puslaikā liels teritoriālais pārsvars piederēja ”Manchester City” vienībai, taču tā savas iespējas neprata izmantot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Premjerlīgas turnīra tabulas galvgalī atrodas ”Chelsea”, kura iekrājusi 49 punktus, savukārt ”Liverpool” vienībai ir 43 punkti. Pozīciju zemāk ierindojas ”Manchester City” ar 39 punktiem, taču tā rīt var zaudēt savu vietu, ja vien ”Arsenal” izdosies pieveikt “Crystal Palace”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl