Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 19. kārtas centrālajā spēlē ”Liverpool” vienība spraigā duelī ar 1:0 pieveica ”Manchester City” futbolistus. Uzvaras vārtus mača astotajā minūtē guva Džordži Veinaldums.

Vienīgie dueļa vārti tika gūti jau spēles sākumā. Nīderlandes izlases pussargs Džordži Veinaldums uzsāka ”Liverpool” pretuzbrukumu, piespēlējot Sadio Manē. Senegāliešu uzbrucējs bumbu tālāk nogādāja Adamam Lalanam, kurš izdarīja teicamu piespēli atpakaļ Veinaldumam. Holandietis skaisti ar galvu raidījuma bumbu Klaudio Bravo sargātajā cietoksnī. Otrajā puslaikā liels teritoriālais pārsvars piederēja ”Manchester City” vienībai, taču tā savas iespējas neprata izmantot.

Premjerlīgas turnīra tabulas galvgalī atrodas ”Chelsea”, kura iekrājusi 49 punktus, savukārt ”Liverpool” vienībai ir 43 punkti. Pozīciju zemāk ierindojas ”Manchester City” ar 39 punktiem, taču tā rīt var zaudēt savu vietu, ja vien ”Arsenal” izdosies pieveikt “Crystal Palace”.