“Liverpool” futbolisti Anglijas premjerlīgas spēlē otrdien ar rezultātu 4:1 savā laukumā pārspēja Stokas “City” komandu, turpinot pakaļdzīšanos kopvērtējuma līderei Londonas “Chelsea” vienībai.

Otrdien notikušajā spēlē rezultātu atklāja viesu uzbrucējs Džonatans Volters, kurš pēc piespēles soda laukumā ar galvu raidīja bumbu vārtos. Liverpūles futbolisti savu atbildi deva puslaika otrajā pusē, kad no asa leņķa precīzi sita Edams Lallana, bet minūti pirms pārtraukuma Robertu Firminu jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

Otrā puslaika 14.minūtē pēc piespēles Stokas komandas soda laukumā Žianelli Imbula raidīja bumbu savos vārtos. Savukārt 20 minūtes pirms pamatlaika beigām precīzi sita “Liverpool” uzbrucējs Daniels Staridžs, kurš premjerlīgā nebija guvis vārtus kopš aprīļa.

Kopvērtējuma līderei “Chelsea” ir 46 punkti 18 mačos, kamēr par par sešiem punktiem mazāk ir “Liverpool” vienībai, kas par punktu apsteidz Mančestras “City”. Tikmēr 37 punktus guvusi “Arsenal”, savukārt pa 33 punktiem ir Totenhemas “Hotspur” un Mančestras “United” komandām, bet Lesteras “City” ar 17 punktiem atrodama 16.vietā 20 komandu konkurencē.