Anglijas Premjerlīgas svētdienas spēlē Liverpool savā Anfield stadionā vairāk kā 50 000 skatītāju klātbūtnē ar 6:1 sasita Watford un kļuva par turnīra līderiem.

Spēles pirmās 25 minūtes vēl neliecināja par tuvojošos vārtu birumu. 27. un 30.minūtē Sadio Manē un Filipe Kutinju guva pirmos divus Liverpool vārtus, bet jau pēc minūtes Watford vārtsargs Gomešs guva savainojumu un viņa vietā stājās Kostels Pantilimons. Vēl pirmajā puslaikā rumāņu vārtsargu pārspēja Emre Kans, bet pēc pārtraukuma vēlreiz precīzi sita Manē, kā arī Firminju un Džordžinjo Vijnaldums. Vienīgos vārtus Watford labā guva Derils Janmāts. Līdz ar to Liverpool kļuva par turnīra līderiem, par vienu punktu apsteidzot Chelsea.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.