Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 17. kārtas spēlē ”Leicester City”, neskatoties uz to, ka mača sākumā palika mazākumā, prata atspēlēties no 0:2 un izrāva neizšķirtu pret ”Stoke City”.

28. minūtē pērnās sezonas Premjerlīgas čempionvienības lielākā zvaigzne Džeimijs Vārdijs nopelnīja sarkano kartīti, bet desmit minūtes vēlāk Denijs Simpsons savā soda laukumā nospēlēja ar roku un Bojans Krkičs aukstasinīgi realizēja 11 metru soda sitienu. Pirmā puslaika beigās Džo Alens dubultoja mājnieku pārsvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr otrajā puslaikā ”Leicester City” parādīja raksturu un prata atspēlēt divu vārtu deficītu. Vispirms 73. minūtē Učoa panāca 1:2, bet 88. minūtē dramatisku neizšķirtu izrāva Daniels Amartijs.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl