Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 16. kārtas spēlē leģendārais ”Arsenal” vārtu vīrs Petrs Čehs dueļa noslēgumā centās glābt situāciju un devās palīgā savas komandas spēlētājiem. Bijušais Čehijas izlases futbolists bija ļoti tuvu, lai pēc stūra sitiena tiktu līdz bumbai un pārspētu ”Everton” vārtsargu.

Kompensācijas laikā ”Arsenal” ar 1:2 atradās iedzinējos un Petrs Čehs ”gāja uz pilnu banku”. Vārtsargs pārskrēja pāri visam laukumam un pievienojās komandas biedriem stūra sitiena izpildei. Augumā raženajam futbolistam neizdevās tikt pie bumbas, taču, par laimi, ”Everton” spēlētāji nespēja raidīt bumbu tukšos ”Arsenal” vārtos. Ar Čeha centieniem izrādījās ”par īsu” un mājinieki ar 2:1 pieveica ”lielgabalniekus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl