Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas 16. kārtas spēlē leģendārais ”Arsenal” vārtu vīrs Petrs Čehs dueļa noslēgumā centās glābt situāciju un devās palīgā savas komandas spēlētājiem. Bijušais Čehijas izlases futbolists bija ļoti tuvu, lai pēc stūra sitiena tiktu līdz bumbai un pārspētu ”Everton” vārtsargu.

Kompensācijas laikā ”Arsenal” ar 1:2 atradās iedzinējos un Petrs Čehs ”gāja uz pilnu banku”. Vārtsargs pārskrēja pāri visam laukumam un pievienojās komandas biedriem stūra sitiena izpildei. Augumā raženajam futbolistam neizdevās tikt pie bumbas, taču, par laimi, ”Everton” spēlētāji nespēja raidīt bumbu tukšos ”Arsenal” vārtos. Ar Čeha centieniem izrādījās ”par īsu” un mājinieki ar 2:1 pieveica ”lielgabalniekus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl